Álláshirdetés kommunikációs munkatárs munkakör betöltésére

A Nemzeti Szociálpolitikai Intézet (a továbbiakban: NSZI) pályázatot hirdet a Főigazgatói Kabinetben Kommunikációs munkatárs munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő (heti 40 óra)

A munkakör betöltésének várható kezdő időpontja:
Megbeszélés szerint, várhatóan 2021. április 15-től.

A munkaszerződés típusa:
2012. évi I. tv. (Mt.) alapján határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónapos próbaidővel.

A munkavégzés helye:
1138 Budapest, Váci út 191.

A kommunikációs munkatárs főbb feladatai:

  • az NSZI szakmai kommunikációs feladatainak ellátása,
  • webes és közösségi média felületeink kezelése, tartalomgyártás, tartalom-feltöltés, -frissítés és karbantartás.
  • kreatív anyagok készítése,
  • az NSZI külső kommunikációjának koordinálása.

Elvárt kompetenciák:

  • talpraesett, kreatív személyiség,
  • kiváló kommunikációs képesség,
  • az információs és kommunikációs technológiák alkalmazásával kapcsolatos magas szintű készségek,
  • önálló munkavégzési képesség,
  • minőségi és hatékony munkavégzés.

Pályázati feltételek

  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógép-kezelői gyakorlat,
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • szociális területen szerzett tapasztalat,
  • európai uniós projektek kommunikációs tevékenységeinek megvalósításában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • változatos, kihívásokkal teli munkakör,
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés.

A pályázat benyújtásának határideje:
folyamatosan

A pályázatok benyújtásának módja:

EUROPASS önéletrajz és a végzettségeket igazoló dokumentumok elküldésével a címre. A jelentkezés tárgyába kérjük beírni: jelentkezés - kommunikációs munkatárs.

Pályázónak nyilatkoznia szükséges továbbá, hogy a pályázata benyújtásával hozzájárul a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez.

A beérkezett pályázati anyagok átvizsgálása után, a pályázati kiírásnak megfelelt jelentkezők szóbeli meghallgatáson vehetnek részt. A pályázók a döntést követően írásban kapnak értesítést.

A pályázat kiírója fenntartja magának a jogot, hogy a pályázatot eredménytelennek nyilvánítsa.

Információs és koordinációs pontok